Centrum Psychoterapii & Wsparcia Psychologicznego w Ginekologii i Położnictwie Małgorzata Orzeł

Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, psychoterapeutką par, psychoonkolożką oraz pedagożką specjalną.

Swoje wykształcenie, kompetencje i umiejętności zdobywałam m.in. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie i Wrocławiu oraz Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Stale doskonalę kompetencje w pomocy psychologicznej osób dorosłych i młodzieży, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W praktyce terapeutycznej staram się w pełni uważniać potrzeby i oczekiwania osób poszukujących pomocy. Od kilku lat nieprzerwanie pracuję z wszelkimi trudnościami natury psychicznej, specjalizuję się we wsparciu psychologicznym w zakresie: chorób ginekologicznych, w tym endometriozy, niepłodności czy doświadczeniu poronienia.

Jestem także kilkuletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej I Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia.

Obecnie pracuję on-line

Dodatkowo współpracuję również z portalem poronilam.pl w zakresie którego zespół ekspertów udziela szeroko zakrojonego wsparcia w sytuacji poronienia jak również Fundacją Pomoc Dla Płodności pomagającą osobom niepłodnym.